Acilis Sayfasi Sik Kullanilanlara Ekle Gorus Bildir Tavsiye Et Hirdavat Urunleri Ara    
Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"
Hırdavat Ürünleri
 » Elektrikli El Aletleri
Einhell Elektrikli El  Aletleri
Metabo Elektirikli El  Aletleri
Makita Elektrikli El  Aletleri
Black&Decker Elektrikli El  Aletleri
Dewalt Elektrikli El  Aletleri
Hitachi Elektrikli El  Aletleri
Öztürk Elektrikli Kesme Makinaları
Festool Elektrikli El  Aletleri
Bosch Elektrikli El Aletleri
   
 » Raybalama Sistemleri
 » Honlama Sistemleri
 » Ölçü Aletleri
 » Kontrol Mastarları
 » Kesici Takımlar
 » Elmas Kesici Takımlar
 » Sızdırmazlık Ürünleri
 » Helicoil Yaylar
 » Yay Çeşitleri
 » Torna Aletleri
 » Zımpara Çeşitleri
 » Hidrolik & Pnömatik
 » Havalı El Aletleri
 » Kimyasal Maddeler
 » Jeneratörler
 » El Aletleri
 » Boru Paftaları
 » Sanayi Tekerlekleri
 » Elektrik Malzemeleri
 » Kaynak Ekipmanları
 » Boya ve Boyama Malz.
 » İş Güvenliği Malz.
 » Bağlantı Elemanları
 » Emniyet Segmanları
 » Rulmanlar
 » Tesisat Malzemeleri
 » Gaz Armatürleri
 » Kalıp Malzemeleri
 » Kesici Taşlar
 » Bantlar
 » Bahçe Aletleri
 » İstifleme Makineleri
 » Isıtıcılar
 » Kompresörler
 » İnşaat Makinaları
 » Sanayi Yağları
 » Sanayi Testereleri
 

Valid XHTML 1.0 Transitional  Sitemap 

 

 
 

ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ

 
   
 

Metabo

Metabo marka darbeli ve darbesiz matkap, kırıcı deliciler, avuç taşlamalar, ergo taşlama, kalıpçı taşlama, akülü tornavida ve matkap, dekupaj ve daire testereler, zımparalar, frezeler, sıcak hava tabancası, diğer ürünler, aksesuarlar, semboller firma

    

Makita

Japon teknolojisi Makita marka darbeli matkap, darbesiz matkap, elektropnomatik kırıcı ve deliciler, taşlama makinaları, polisaj zımparalar, yatar testere, titreşim makinaları, eksantrik zımpara makinaları, sac kesme makinaları, ekonomik akülü matkaplar, ekonomik akülü tornavidalar gibi ürün yelpazesiyle üretimi hızlı bir şekilde devam ettirmektedir.

    

Black Decker

Black&Decker marka acil marş (jump starter), akü bakımı, akü güçlendirici, akü şarj aletleri, bahçe aletleri aksesuarları, beton matkap uçları, çalışma tezgahları, çim kesme makineleri, çim budama ve kesme, çok amaçlı zımpara, daire testere aksesuar, daire testereler, darbeli matkap aksesuarları, darbeli matkaplar, dedektör, dekupaj testere aksesuarları, döşeme tabancası, döşeme tabancası aksesuarları, eksantrik zımparalar, el fenerleri, el frezeleri, elektrikli ege, gönye testere aksesuarları, güç sağlayıcı, hobi el aletleri aksesuarları, kompresör aksesuarları, kompresor grubu, lazer distomatlar, lehim tabancası, mesafe ölçer, misinalı çim biçme, öğütücüler, pilli silikon tabancası, planya aksesuarları, SDS Plus, sıcak hava tabancası, şarjlı çapalama, şarjlı çit budama ve kesme, şarjlı dal testeresi, şarjlı ilaçlama ve püskürtme, şarjlı matkap aksesuar, tank zımparalar, taşlama aksesuarları, taşlamalar, titreşimli zımparalar, yaprak toplamalar, yıkama makine aksesuarları, yıkama makineleri, zımparalama aksesuarları, zincirli ağaç kesme makinaları.

    

Dewalt Elektrikli El Aletleri

Dewalt marka avuç taşlamalar, el testereler, çivi çakma makineleri, daire testereler, darbesiz matkaplar, tilki kuyruğu testereler, dekupaj testereler, el frezeleri laminat düzeltici, geçme dübel frezesi, elektrikli tornavidalar, gönye testere, boru taşlama, karot makinaları delme sehpaları, manyetik ve morskonik matkap, kompresörler, palalı testere, planya ve kalınlık makinaları, pnömatik matkaplar, profil kesmeler, sıcak hava tabancası, somun sıkma, profil kesmeler, su tankı, vakum pompası, sulu seramik kesme, süpürgeler, şarjlı avuç taşlama, şarjlı fenerler, şarjlı kombo set, combo setler, lazer distomatlar, tornavida, silikon tabancası, geçme dübel frezesi, tank zımparalar, tezgah tipi testereler, titreşimli ve eksantrik zımpara, üçgen zımparalar, zımpara motorları satışlarımız mevcuttur.

    

Hitachi El Aletleri

Hitachi marka elektrikli tornavidalar, polisajlar, beton kesme, kanal açma, planya, nibler, saç kesme, tilki kuyruğu,üfyeyiciler, dekupajlar.

    

Öztürk

Öztürk elektrikli pvc, alüminyum, ahşap profil kesme makinaları, 200 mm ve 300 mm portatif yatarlı gönye kesme makinası, ahşap köşe birleştirme makinaları.

    

Festool Elektrikli El Aletleri

Festool her geçen gün büyüyen ürün yelpazesiyle hırdavat sektörünün vazgeçilmez markaları arasına girdi. Derz açma makinası, alüminyum derz açma makinesi, mobil toz emici, sınta kesme, zımpara makinaları, kare zımpara makinası, şarjlı matkap, orbital zımpara makinesi, dekupaj testere ve Festool'un tüm aksesuarlarını ister online satış sitemizden kredi kartlarına taksitle satın alabilir, ister bizimle irtibata geçerek mail order seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz.

    

Bosch

Yılların tecrübesi olan Bosch marka elektrikli el aletlerinden ister profesyonel ister amatör ürünlere sahip olabilirsiniz. Bosch marka delici matkap, akülü alet, vidalama makinaları, darbeli somun sıkma makinaları, kırıcı deliciler, kırıcılar, elmas tekniği, taşlama makinaları, metal işleme makinaları, zımpara makinaları, planyalar, frezeler, testereler, sabit cihazlar, dijital ölçüm aletleri, emme sistemleri, sıcak hava tabancaları.

 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.