Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

Helicoil Yaylar
 Filtec
 
- Filtec Hakkında
- Şekilleri ve Tabloları
 Astool
 Recoil
 Böllhoff

 

Raybalama Sistemleri
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  Kimyasal Maddeler
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  İş Güvenliği Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Segmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
 

 

 

FILTEC HELICOIL YAYLAR

 


 

FILTEC
THREAD INSERT

İMALATTA ve TAMİRATTA


KOLAY, SAĞLAM, UCUZ ve GARANTİLİ TAMİR FILTEC ile MÜMKÜNDÜR
FILTEC ile tamir edilmiş parçanın cıvata yuvası orijinalinden daha sağlam olur.

ISO 9001

 ISO 9002

 
     
FILTEC (HELICOIL  YAY) TAKMA AÇIKLAMASI

BOZULMUŞ YUVANIN HAZIRLANMASI

(Alttaki Resimlere Bakınız)

Resim - 1 :
Bozulmuş bir cıvata yuvası

Resim - 2 : Kullanacağınız cıvata çapında bir matkapla yuvayı deliniz veya temizleyiniz. Breyzi fazla bastırmayınız. Bilhassa M 18 ve daha büyük çaplarda dikkatli olunuz. Ekseni değiştirebilirsiniz. Bu Filtec takılmasını önler veya zorlaştırır.

Resim - 3 : Filtec'in özel kılavuzunu kullanın. Kılavuzun ucunu deliğe yerleştirin ve Filtec dişini açın. Normal kılavuzla açılan yuvaya Filtec takılmaz. Kılavuzu saldıktan sonra çapakları temizleyin. Çeliklerde üçlü, pik ve yumuşak çeliklerde ikili alüminyum, sarı vs. hafif metaller fiber, plastik vs. de tekli kılavuz kullanın.


 
HAZIRLANMIŞ YUVAYA FILTE TAKILMASI

Resim - 4 : Merkezleyici takıcıya görüldüğü gibi kertikli kısımdan diş kaptırılacak şekilde Filtec yerleştirin. Filtec takıcının ucundan görünene kadar mili bastırmadan çevirin. Filtec takılmaya hazırdır. Merkezleyici takıcılar büyük çap ince dişlerde bilhassa tavsiye edilir.

Resim - 5 : Takıcı milini bastırmadan çekerek Filtec'i takın. Takılan Filtec'in üst  ucu delikte bir diş içerde olmalıdır.

Resim - 6 : Takılmış Filtec'in kertikli kısmını kırın. Kertikli kısmı dışarı almak isterseniz  ince kargaburnu ucu ile aşağı yukarı oynatarak kıırın.

Filtec & Lockfil SEDC Industrie firmasınca üretilmektedir.

Not : Metrik, Whiteworth ve ISO normları ile hizmetinizdeyiz. Lockfil (segmanlı) tipleri mevcuttur.Resim- 1Resim- 2Resim- 3Resim- 4Resim- 5Resim- 6

 
 
 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.