Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

İş Güvenliği Malz.
 3M
 
- Bakım Gerektirmeyen
  Toz Maskeleri
- Gaz ve Buhar Maskeleri
- Göz Ürünleri, Göz
  Koruyucu ürünler
• Gözlükler
• Özel gözlükler
- Kulak, Baş ve Yüz
  Koruma Ürünleri
 Elteks
 DuPont
 Sacobel
 Ansell

 

Raybalama Sistemleri
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Helicoil Yaylar
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  Kimyasal Maddeler
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Segmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
 
3M

 


3M İş Güvenliği Ürünleri
 

 
• Göz Ürünleri, Göz Koruyucu ürünler
 
   
  Üç sınıf gözlük bulunmaktadır – Klasik, Konfor ve Premium Sınıfı. Tüm bu gözlükler EN166:2001 1FT gereklerini karşılar, düşük enerjide yüksek hızlı partiküllere karşı korurlar ve yüksek görüş netliği için 1. sınıf optik lens içerirler.
Aksesuarlar

Aksesuarlar, kılıf ve temizleme bezlerini içerir.
Klasik Sınıf

3M Klasik Sınıf gözlükler, uygun maliyetli koruma ve konfor sağlarlar. Gözlüklerimiz hafif olup, kullanana yüksek hızlı partiküllere karşı güvenilir korumanın yanı sıra üst düzey konfor sağlar.
Konfor Sınıfı

Modern tasarımlarının ve konforunun yanı sıra Konfor sınıfı gözlükler, güvenilir koruma sağlamakla birlikte daha fazla güvenlik ve konfor sağlamak için çeşitli ayarlama seçeneklerine sahiptir.
Premium Sınıfı

Çekici, modern, sportif tasarım, kullanıcılardan büyük kabul görürken, gözleri çevreleyen tasarım, kullanıcıya daha fazla rahatlık sağlar. Ayarlanabilir şakak uzunluğu, kişinin ihtiyacına göre, hassas ve güvenli kullanım sağlar
   
 
 

  
 

 

 

 

 

 

 

 
 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.