Acilis Sayfasi Sik Kullanilanlara Ekle Gorus Bildir Tavsiye Et Hirdavat Urunleri Ara    
Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"
Hırdavat Ürünleri
 » Kaynak Ekipmanları
Lincoln Kaynak Makinaları
 
- Örtülü Elektrod Kaynak
  Makinaları
- Tig Kaynak Makinaları
- Plazma Kesme Makinaları
- Gazaltı Kaynak Makinaları
- Kaynak Jeneratörleri
Askaynak
Fimer Kaynak Makinaları
Thermal Dynamics
Arcair Karbon Elektrotları
Fronius Kaynak Makinaları
Kobatek Kaynak Elektrotları
Oerlikon Kaynak Makinaları
Kl Kaynak Makinaları
   
 » Raybalama Sistemleri
 » Honlama Sistemleri
 » Ölçü Aletleri
 » Kontrol Mastarları
 » Kesici Takımlar
 » Elmas Kesici Takımlar
 » Sızdırmazlık Ürünleri
 » Helicoil Yaylar
 » Yay Çeşitleri
 » Torna Aletleri
 » Zımpara Çeşitleri
 » Hidrolik & Pnömatik
 » Havalı El Aletleri
 » Kimyasal Maddeler
 » Elektrikli El Aletleri
 » Jeneratörler
 » El Aletleri
 » Boru Paftaları
 » Sanayi Tekerlekleri
 » Elektrik Malzemeleri
 » Boya ve Boyama Malz.
 » İş Güvenliği Malz.
 » Bağlantı Elemanları
 » Emniyet Segmanları
 » Rulmanlar
 » Tesisat Malzemeleri
 » Gaz Armatürleri
 » Kalıp Malzemeleri
 » Kesici Taşlar
 » Bantlar
 » Bahçe Aletleri
 » İstifleme Makineleri
 » Isıtıcılar
 » Kompresörler
 » İnşaat Makinaları
 » Sanayi Yağları
 » Sanayi Testereleri
 

Valid XHTML 1.0 Transitional  Sitemap 

 

 
 

Lincoln Kaynak Elektrodları

 

Lincoln Kaynak Makinaları

   

Lincoln Kaynak Makinaları

Kaynak Makinaları
Örtülü Elektrod Kaynak Makinaları
Tig Kaynak Makinaları
Plazma Kesme Makinaları
Gazaltı Kaynak Makinaları
Kaynak Jeneratörleri
Örtülü Elektrod Kaynak Makinaları
 
  Invertec V145-S       Örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 145 A kaynak akımı veren, 5,9 kg ağırlığında, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. "Lift-TIG" ve elektrodun iş parçasına yapışmasını önleyerek sıçrama riskini en düşük seviyeye indiren "Akıllı Otomatik Ark Kuvveti" özelliğine sahiptir. "Yumuşak Ark" ve "Sert Ark" olmak üzere iki farklı örtülü elektrod kaynağı ayarı ile çalışma olanağı sağlar.
 
  Invertec V160-S       Örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 160 A kaynak akımı veren, 10,5 kg ağırlığında, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Ark kuvveti kontrolü ve Lift-TIG özelliğine sahiptir.
 
  Invertec V270-S       Örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 270 A kaynak akımı veren, 13,5 kg ağırlığında, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Ark kuvveti kontrolü, sıcak başlangıç (Hot-Start) ve Lift-TIG özelliğine sahiptir.
 
  Invertec V405-S       Örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 405 A kaynak akımı veren, 31 kg ağırlığında, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Ark kuvveti kontrolü, sıcak başlangıç (Hot-Start) ve Lift-TIG özelliğine sahiptir.
 
  LINC 405-SA       Özellikle örtülü elektrod kaynağı için geliştirilen, % 35 çalışma veriminde 400 A, % 60 çalışma veriminde 315 A kaynak akımı veren, yüksek performanslı profesyonel tip kaynak makinasıdır. Sıcak başlangıç (Hot-Start) ve ark kuvveti (Arc-Force) özelliklerine sahiptir.
 
Tig Kaynak Makinaları
 
  Invertec V160-T       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 160 A kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır.  
 
  Invertec V160-TP       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 160 A kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Darbe (Pulse) özelliğine sahiptir.  
 
  Invertec V205-T AC/DC       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 110 - 180 A (DC), 150 - 200 A (AC) kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır.  
 
  Invertec V270-TP       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 35 çalışma veriminde 270 A kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Darbe (Pulse) özelliğine sahiptir.  
 
  Invertec V305-T AC/DC       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 40 çalışma veriminde 300 A (DC) ve (AC) kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır.  
 
  Invertec V405-TP       TIG ve örtülü elektrod kaynağı için geliştirilmiş, % 40 çalışma veriminde 400 A kaynak akımı veren, taşınabilir tip invertörlü kaynak makinasıdır. Darbe (Pulse) özelliğine sahiptir.  
 
  Precision TIG 275       Özellikle TIG kaynağı için geliştirilen, % 40 çalışma veriminde 275 A, % 60 çalışma veriminde 225 A kaynak akımı veren, yüksek performanslı profesyonel tip kaynak makinasıdır. Örtülü elektrod ile kaynak yapmaya olanağı da sağlar.  
 
  Precision TIG 375       Özellikle TIG kaynağı için geliştirilen, % 40 çalışma veriminde 375 A, % 60 çalışma veriminde 350 A kaynak akımı veren, yüksek performanslı profesyonel tip kaynak makinasıdır. Örtülü elektrod ile kaynak yapmaya olanağı da sağlar.  
 
Plazma Kesme Makinaları
 
  Invertec PC105       İnvertör teknolojisi ile üretilen, 35 mm kesme kalınlığına sahip plazma kesme makinasıdır. 32 kg ağırlığında olup taşınması kolaydır.
 
  Invertec PC620-PC1030       Lincolnün yeni nesil patentli kesme teknolojisi ile üretilen Plazma kesme makinaları.
 
  Invertec PC65       İnvertör teknolojisi ile üretilen, 18 mm kesme kalınlığına sahip plazma kesme makinasıdır. 19 kg ağırlığında olup kolayca taşınabilir.
 
Gazaltı Kaynak Makinaları
 
  Powertec 250C, 300C       MIG/MAG kaynağı için geliştirilen ve kompakt (tel sürme ünitesi birleşik) tip gazaltı kaynak makinası olan Powertec C’ler iki farklı modelden oluşmaktadır. Powertec 250C % 35 çalışma veriminde 250A, % 60 çalışma veriminde ise 190 A kaynak akımı sağlar. Powertec 300C modeli ise % 35 çalışma veriminde 300 A, % 60 çalışma veriminde 225 A kaynak akımı sağlar.
 
  Powertec 280C Pro, 350C Pro       MIG/MAG kaynağı için geliştirilen ve kompakt (tel sürme ünitesi birleşik) tip gazaltı kaynak makinası olan Powertec Pro modelleri sinerjik yapıya sahiptir. Powertec 280C Pro % 40 çalışma veriminde 280A, % 60 çalışma veriminde ise 230 A kaynak akımı sağlar. Powertec 350C Pro modeli ise % 40 çalışma veriminde 350 A, % 60 çalışma veriminde 285 A kaynak akımı sağlar.
 
  Powertec 300S, 360S, 420S, 500S       MIG/MAG kaynağı için geliştirilen, tel sürme ünitesi ayrılabilir tip gazaltı kaynak makinası olan Powertec modelleri LF24Pro tel sürme ünitesinin seçilmesi halinde sinerjik özelliğe sahip olurlar. Su ve gaz soğutma seçenekleri bulunan Powertecler seçilen modele göre % 40 çalışma veriminde 300 - 500 A kaynak akımı sağlar.
 
Kaynak Jeneratörleri
 
  Ranger 305-D CE       Ranger 305-D CE, 300 A gücünde, DC karakteristikli ve dizel motorla çalışan çok amaçlı bir kaynak jeneratörüdür. Ranger 305-D CE'yi diğer motorlu kaynak jeneratörlerinden üstün kılan en önemli özelliği, tasarımında Lincoln Electric tarafından geliştirilen "Chooper Technology"sinin kullanılmış olmasıdır.
 
  Vantage 400 CE, 500 CE       Vantage 400 CE ve 500 CE, 400 A ve 500 A gücünde, DC karakteristikli ve dizel motorla çalışan çok amaçlı kaynak jeneratörleridir. Vantage serisi kaynak jeneratörlerini diğer motorlu kaynak jeneratörlerinden üstün kılan en önemli özellik, tasarımında Lincoln Electric tarafından geliştirilen "Chooper Technology"sinin kullanılması ve gerilim düşürme sistemi “VRD” ile donatılmış olmasıdır.
 
 

back  

 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.