Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

Raybalama Sistemleri
 Shefcut Tool
 Astool
 Makine Takım
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Helicoil Yaylar
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  Kimyasal Maddeler
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  İş Güvenliği Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Segmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
 

 


Firmamız hassas delik operasyonları için kesici takımlar imal eden İngiliz SHEFCUT TOOLS Kuruluşunun Türkiye mümessilidir.

Shefcut takımları hassas delik işleme ve namlu raybalama işlemleri için üstün performans verir. Takım dizaynında bazı farklılıklar mevcuttur, fakat 3 kategorideki takımlar arasındaki ana ayırt edici faktör çeşitli takımların kullanım şeklidir. Shecut hassas raybaları son derece düz, yuvarlak ve aynı zamanda çok iyi bir yüzey kalitesine sahip delik elde etmenin gerekli olduğu uygulamalar için dizayn edilmiştir.

Rayba hassas delik işleme takımları ve namlu raybalarına kıyasla daha düşük kesme hızlarında çalıştırılır. Shefcut hassas delik işleme takımları daha fazla pozisyonel hassasiyetin istenildiği yerlerde kullanılır, ve hatta ve dökümden çıkan deliklere direkt olarak salınabilir.

Shefcut namlu raybaları normal olarak burç kullanılmasını gerektirir, nispeten fazla miktarlarda paso kaldıracak uygulamalar için dizayn edilmiştir.

Shefcut raybaları ve hassas delik işleme takımları, dar toleranslar halinde iyi bir yüzey kalitesine sahip delikler elde etmek için dizayn edilmiş hassas kesici takımlardır. Takımlar tek kesici ve uç ve karbür kılavuz yataklardan oluşur. Kesme esnasında kılavuz yataklar, takımı rijit ve pozisyonunda tutar. Sonuç olarak 0.005 mm' ye varan toleranslarda ve 0.1 Ra kalitesinde yüzey pürüzüne sahip delikleri çok çeşitli malzemelerde mütamadiyen aynı değerlere elde etmek mümkün olmaktadır.

SHEFCUT TAKIMLARININ DİZAYN PRENSİBİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLLERDE İZAH EDİLMİŞTİR.

Delik geçmesinde veya işleme donanımlarında mevcut özel haller için Shefcut takımları çok çeşitli dizaynlarda imal edilebilir. Dünya çağında yüksek teknoloji pazarlarındaki müşterilere hizmet verebilmek için SHEFCUT TOOLS firması, kaliteli mühendislik firmalarından oluşan bir ağ kurmuş ve amerikan pazarına yönelik çalışmalar yapmak üzere ABD' de yerleşik COGSDILL TOOL PRODUCTS" firması ile üretim imkan ve tekniklerini birleştirmiştir.

SHEFCUT firmasının, İngiltere ve Amerika' daki tam desteğine sahip Belçika, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, Japonya, Güney Kore, Yeni Zelanda, Norveç, Güney Amerika, İspanya, Arjantin, Brezilya, Kanada, Meksika ve Tayvan' da da temsilcilikleri vardır.
 

 


 
 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.