Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

Yay Çeşitleri
 Baskı Yayları
 Çekme Yaylar
 Tansion Yayları
 Formlu Teller
 Keçe Yayları
 Segmanlar
  Raybalama Sistemleri
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Helicoil Yaylar
  Torna Aletleri
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  Kimyasal Maddeler
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  İş Güvenliği Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Segmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
 

 

ÇEKME YAYLARI

 
           Çekmeye karşı direnç gösteren bu yaylar, istisnalar dışında sarımları bitişik olarak üretilir.Çekme yaylarda maksimum dayanıklılık sınırına ulaşmak için uygulanan ısıl işlem, malzemenin güvenirliği, ömrü ve performansı açısından büyük önem taşımaktadır.Yay performans özellikleri açısından ısıl işlemin "derece" ve "süre" olarak önceden belirlenmesi ve uygulama sırasında kontrol altında tutulması gerekmektedir.Bu nedenle fırınlarımızın periyodik olarak TSE tarafından kalibrasyonu yapılmaktadır.Asteknik Hırdavat'da ısıl işlem, hava sirkülasyonlu otomatik fırınlarda, titizlikle ve uluslararası standartlarda uyum içinde yapılır. Bu da kuşkusuz iyi kalitenin temel garentisidir.

              Çekme yaylarda en sık karşılaşılan sorun çengellerin hem burulma hem de eğilme gerilimlerine maruz kalmasıdır. Sistemin çalışmasını sağlamak amacı ile veya zorunlu şartlar altında seçilen yay ucu veya çengel tipinin karşılaşacağı gerilmeler, makul sınırlar içinde kalmalıdır.Eğer bu sınırlar aşılıyorsa yapılması gereken değişiklik,yayın dışında sistemin diğer elemanlarına uygulanmalıdır. Asteknik Hırdavat'da öngerilimli veya öngerilimsiz birçok çengel tipinde ve hemen hemen her çeşit yay 0.15 mm. çaptan 6.0 mm çapa kadar üretilmektedir.

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.